Новини УніверситетуУ провідному вищому навчальному закладі Південного регіону нашої країни - Міжнародному гуманітарному університеті відзначили Жіноче свято 8 Березня.
Напередодні викладачі та студентки різних факультетів зібралися в хорошому святковому настрої і всіх їх привітав Президент вузу, академік Сергій Ківалов. Саме завдяки його парламентській і громадській діяльності це свято вдалося відстояти - десятки акцій на підтримку 8 Березня «Ми захистимо Ваше свято», депутатські запити і звернення дали свій результат. Незважаючи на різні спроби заборонити Міжнародний жіночий день, він залишився святковим на державному рівні.
Наші співробітниці - це не тільки прекрасна половина колективу - це велика його половина і саме завдяки тому, що у вузі працює так багато жінок, протягом усього часу його існування, нас неодмінно супроводжує успіх. - розповідає президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов. - Жінці за природою дано створювати навколо себе комфорт, порядок і добробут, причому не тільки в родині, а й на роботі. Жінки роблять все з великою часткою відповідальності, сумлінно і якісно, ​​а головне - з любов'ю, саме тому їм вдається досягати великих висот в самих різних сферах життя. Міжнародний гуманітарний університет - найкращий тому приклад. З нагоди свята, що наближається, я хотів би в черговий раз від щирого серця подякувати наших дорогих жінок за те, що Ви так багато часу, сил і уваги приділяєте своїй роботі, що робите це з любов'ю і з хорошим настроєм, надихаючи нас рухатися вперед до нових перемог . Без Вас не було б нашого успіху і досягнень! І на честь цього свята ми підняли заробітну плату всім співробітникам і в першу чергу жінкам на 20%. І хоча це великі витрати Міжнародного гуманітарного університету, ми прийняли таке рішення, благо, ми є приватним вузом і нам не потрібно ні з ким це узгоджувати. Крім того, в цей день ми всім нашим співробітницям вручили солідні грошові премії.
Президент вузу також звернувся до всіх жінок з теплим вітанням:
Я щиро вітаю Вас зі святом, бажаю Вам завжди бути коханими і оточеними турботою дорогих людей. Нехай діти та близькі завжди будуть здоровими і добиваються великих успіхів в житті! Нехай робота завжди буде в радість, а в калейдоскопі яскравих життєвих подій обов'язково знайдеться хвилинка для себе, для душі і для відпочинку! Бажаю Вам найкращим чином провести ці прекрасні весняні вихідні! Зі святом!
Крім святкового концерту, кожна жінка отримала квіти та подарунки - елегантні шовкові хустки. Професорсько-викладацький та студентський колектив Міжнародного гуманітарного університету - це одна велика і дружна сім'я, яка збирається разом на Новий рік, День знань, День народження університету та інші свята. За словами самих жінок, в вузі панує атмосфера поваги один до одного і взаємодопомоги.
Це свято приносить радість, щастя, позитивні емоції. Жінки виходять з квітами. А що нам, жінкам, потрібно - посмішки, квіти, щоб нас любили чоловіки, наші діти, щоб був затишок, тепло, радість і тільки позитивні емоції від святкового концерту, від сюрпризів, які готували викладачі та студенти. Всіх жінок з наступаючим святом! І спасибі за сьогоднішнє свято керівництву вузу, профкому викладачів і нашому президентові Сергію Васильовичу Ківалову, завдяки зусиллям якого цей захід став традиційним.
 - поділилася заступник директора Інституту права, економіки та міжнародних відносин Яна Тицька.
У Міжнародному гуманітарному університеті працюють жінки різних професій - філологи, юристи, економісти, стоматологи, представниці творчих професій. Всі вони - блискучі фахівці своєї справи і вміло викладають дисципліни студентам з 48 країн світу.
У цей день чекаємо не тільки квітів і подарунків, але, перш за все, вчинків від чоловіків. Бажаю всім море щастя, квітів, і як стоматолог бажаю всім більше посмішок, щоб наші люди посміхалися завжди при всіх обставини навіть життєвих труднощах, зберігали цей позитив, який притаманний тільки нам одеситам, щоб не втрачали почуття гумору, і всі були щасливі.
 - пошкодувала професор кафедри загальної стоматології медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету Юлія Геннадіївна Чумакова.
По-перше, я дуже рада, що це свято у нас є. І спасибі Сергію Васильовичу, що він це свято відстояв. У нас сьогодні дійсно чудова атмосфера, свято весни, жінок, у нас були чудові привітання, прекрасний концерт. Все це створює приємну і неповторну атмосферу.
- каже завідувачка кафедри менеджменту Тетяна Деркач.
Святковій атмосфері сприяла і чудова весняна погода, що не могло не радувати жінок, які із задоволенням ділилися своїми емоціями.
Сьогодні дуже яскраве, весняне, прекрасне свято, яке організували наші співробітники, наше керівництво. Чоловіча, найсильніша половина нашого колективу на чолі з президентом Міжнародного гуманітарного університету Сергієм Васильовичем Ківаловим подарували нам справжнє свято, усмішки, гарний настрій. Звичайно, вони радують нас кожен день, але сьогодні такий особливий свято, тому висловлюємо величезну подяку від усього жіночого колективу нашого Міжнародного гуманітарного університету. За теплі слова привітань, за квіти, і найголовніше, за приємні емоції!
- подякувала голова Профспілки Міжнародного гуманітарного університету Юлія Шарапановська.
Сьогодні такий чудовий день, і в цей день ми отримали привітання від нашого керівництва, президента університету Сергія Васильовича. Дуже душевні вірші, чудова музика, емоції переповнюють. Спасибі за квіти і теплі слова.
 - зазначила доцент кафедри економіки і міжнародних економічних відносин Оксана Олександрівна Зеркин.
Для мене весна почалася тільки сьогодні. Це той день, коли ми отримали свої перші квіти, перші привітання, приємні слова, і сьогодні дуже приємна погода, вона нас теж радує, вітає з 8 Березня. Я сподіваюся, що такий настрій буде тривати у нас до кінця навчального року і наші студенти будуть нас як завжди радувати.
 - додала старший викладач кафедри германських і східних мов інституту лінгвістики і перекладу Юлія Кольцова.
Від імені всього жіночого колективу хочу висловити величезну подяку в першу чергу Сергію Васильовичу Ківалову за це свято і, звичайно ж, нашому чоловічому колективу Міжнародного гуманітарного університету. У цей день вони зробили дійсно яскраве і барвисте свято. Це вже стає у нас традицією, і жіночому колективу це до божевілля подобається.
 - додала доцент кафедри економіки і міжнародних економічних відносин Раїса Райчева.
Традиція вітати прекрасну половину колективу зі святом восьмого березня виникла з моменту заснування Міжнародного гуманітарного університету. А до традицій в цьому вузі ставляться з особливою відповідальністю. Святковий концерт подарував усім присутнім незабутні враження, гарний настрій і масу позитивних емоцій.