«Міжнародний день зубного лікаря - прекрасний привід привітати тих, хто дарує нам красиві посмішки. Роботу стоматолога, в чомусь, можна порівняти з роботою ювеліра. Щоб досконало опанувати цей фах, крім теоретичних знань, також необхідні практичні знання і досвід. У цьому сенсі у студентів Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету є всі необхідні умови: при вузі функціонують дві ультрасучасні студентські стоматологічні клініки, оснащені новітнім європейським обладнанням. Щодня в цих клініках отримують безкоштовну стоматологічну допомогу малозабезпечені громадяни та пенсіонери Приморського району Одеси.
Щиро вітаю всіх дантистів з Міжнародним днем зубного лікаря! Нехай Ваш професіоналізм завжди буде гідно оцінений, а вдячність пацієнтів допомагає скрасити трудові будні! », - написав на своїй сторінці в Facebook Президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.