Новини Університету

«1 декабря работники прокуратуры традиционно отмечают свой профессиональный праздник. Для меня это особенный день. Ровно 20 лет назад я получил высокое звание «Почетный работник прокуратуры Украины». И очень горжусь тем, что на протяжении многих лет самый большой государственный заказ на подготовку молодых кадров в этой сфере всегда был у Института прокуратуры и следствия Национального университета «Одесская юридическая академия».
Детальніше...

Якщо у вас є питання стосовно вступу, заповніть форму у вспливаючому вікні та ми з вами зв'яжемося.

Обмеження спілкування, різка зміна стилю життя, формату навчання та зайнятості, залученості до громадської діяльності та багато інших змін засвідчили про вразливість молоді через вплив пандемії, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.
Детальніше...

Навчатись потрібно не тільки студентам, але й викладачам та аспірантам, що є необхідною умовою удосконалення начального процесу та забезпечення високих наукових результатів. Це розуміють в Міжнародному гуманітарному університеті, викладачі та аспiранти якого періодично проходять підвищення кваліфікації та стажування.

Детальніше...

Міжнародний гуманітарний університет запрошує на підготовчі курси учнів 9-11 класів!!! Висококваліфіковані викладачі університету підготують до успішного складання вступних іспитів до коледжу та ЗНО до університету!!!!
Чекаємо на Вас, за адресою:
Детальніше...

Ви бажаєте здобути найактуальнішу спеціальність, фахівці з якої задіяні у всіх сферах сучасного життя?
Міжнародний гуманітарний університет запрошує учнів 9-х, 10-х, 11-х класів шкіл міста та регіонів на підготовчі курси.
Програма підготовки відповідає програмам зовнішнього незалежного оцінювання з дисциплін.

Детальніше...

Не дивлячись на усі карантинні обмеження, які не дозволяють проводити навчання у традиційній денній (очній) формі, Міжнародний гуманітарний університет не згортає свою науково-дослідну активність та продовжує приймати участь у міжнародних проектах, долучаючись до нових Європейських ініціатив.
Так, нещодавно МГУ було прийнято в новий проект ReMO, CA19117 «Researcher Mental Health», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020 (Горизонт Європа). До цього проекту вже входять представники понад 30 країн-учасниць, і саме Міжнародний гуманітарний університет у ньому

Детальніше...