Спеціалізації «Актор музичного театру» та «Соліст-вокаліст» засновані в 2019 р. на факультеті "Мистецтва і дизайну" в Міжнародному гуманітарному університеті.
Її місією є підготовка універсальних артистів за американською методикою, що дозволить нашим випускнинам бути конкурентноспроможними на ринку шоу-бізнесу.
Наші переваги:
Індивідуальна робота.
Впродовж всього курсу з кожним студентом проводиться індивідуальна робота зі спеціальних дисциплін (вокал, сценічна мова, фортепіано, композиція). Кожен студент зможе продемонструвати свої навички на сценах театрів міста Одеси.
Сучасні методики.
Освітній процес базується на відомих провідних сучасних методиках навчання естрадно-джазового співу, акторської майстерності та хореографії задля підготовки артиста спроможного до сценічного втілення різноманітних творчих задумів.
Досвідчені викладачі.
Наші викладачі - ведучі артисти і вокалісти провідних театрів Одеси, заслужені діячі мистецтва та відомі сучасні музиканти. Всі вони є дипломованими фахівцями. Їх вміння, освіта та досвід роботи задають високу планку якості навчання.
Запис на творчий конкурс відкрито вже сьогодні! Зроби свій вибір зараз!!!
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 719-88-38