Мрієш про велику сцену і творчість? Бажаєшь стати справжнім професіоналом виконавського мистецтва? Захоплюєшся якісним музичним продуктом та бачиш себе у центрі шоу - індустрії? Тоді тобі до нас! Тільки у нас ти отримаєш сучасну синтетичну освіту за авторськими методиками і голлівудськими стандартами і станеш універсальним виконавцем, здатним висловити за допомогою творчості всі свої креативні думки! У нас ти знайдеш впевненість і отримаєш навички професійного вокаліста, танцюриста і актора! Оволодієш музичним інструментом і основами композиції! Отримаєш досвід викладацької роботи і сценічної практики! Вивчиш теорію і історію музики! Факультет "Мистецтва та дизайну", кафедра "Кіно та телебачення" оголошує набір на ексклюзивні спеціальності (перший бакалаврський рівень вищої освіти): Артист-вокаліст (естрадно-джазовий напрям) Актор музичного театру (мюзікл)
Детальніше...

Ти любиш кіно?
Сидячі в кінотеатрі з попкорном, і дивлячись чергову прем’єру, ти відчуваєш, що зміг би краще?
У твоїй голові постійно крутяться образи і тобі є що розповісти світу?
Ти прагнеш стати корифеєм сучасного українського кіно?
Тоді тобі точно до нас!

Детальніше...

Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету запрошує випускників   11 класів та коледжів на навчання за спеціальністю «Стоматологія» та  отримати високоякісну освіту з використанням сучасного обладнання під керівництвом досвідчених лікарів-стоматологів.
Переваги:

Детальніше...

Oсвітня програма «Менеджмент»

Спеціальність  073 «Менеджмент» освітня програма «Менеджмент» спрямована на підготовку менеджерів із сучасним соціально-економічним мисленням, які добре розуміють проблеми організації, здатні знаходити оптимальні варіанти рішень і брати відповідальність за їх виконання; розробляти і реалізовувати відповідні стратегії та плани; організовувати ефективне використання та розвиток людських ресурсів в організації тощо.
Освітній процес передбачає поєднання глибокої фундаментальної підготовки у сфері сучасної економічної науки та засвоєння цілого комплексу прикладних дисциплін у галузі управління, фінансів, маркетингу, бухгалтерського обліку, економіко-математичних методів, фахової іноземної мови тощо. У ході навчання органічно поєднуються активна участь студентів у наукових дослідженнях та семінарах, застосування новітніх тренінгових та інформаційно-комунікаційних технологій, прогресивних методик викладання менеджменту.
Компетенції, що формуються у результаті навчання за освітньою програмою підготовки

Детальніше...

Коледж — це місце, де народжується особистість, громадянин, майбутній фахівець, майбутній фахівець, дослідник!
Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету -це заклад фахової передвищої освіти, який забеспечує професійну освіту, формує практичні навички, етапна підготовка фахових молодших бакалаврів  за системою коледж-університет.                                
Кожного року Коледж МГУ випускає зі своїх стін молодих спеціалістів для різних галузей та які мають можливість продовжити навчання на 3 курсі

Детальніше...