25.01.2020 року на базі ІПЕМВ стартувала "Школа майбутнього юриста" і "Школа бізнесу для майбутнього лідера". Понад 100 школярів м.Одеси стали учасниками шкіл.
Ми допомагаємо учням відчути комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді.
Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України будуть щосуботи допомагати підліткам розвивати свої soft skills, hard skills і матимуть унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва, бізнесу та юриспруденції.
Величезна подяка від ІПЕМВ В. Стаху, В. Задорожній, А. О. Згамі за цікаві лекції для наших гостей.

Суботня школа юного юриста є унікальною можливістю для учнів старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього, зрозуміти особливості різних видів юричичних професій та зустрітися з відомими практиками у сфері права.

Особливості навчального процесу:
- навчання лише по суботах: заняття тривалістю по 45 хвилин;
- вікові групи: 9-11 класи загальноосвітніх шкіл;

Навчання у Школі додає додаткових балів для вступу на 1 курс Інституту права, економіки та міжнародних відносин.

Навчання є БЕЗКОШТОВНИМ!

Усі учасники отримають сертифікати про навчання у «Школі юного юриста».

Реєстрація триває протягом 2020 року.

ПІБ

Місто

Номер телефону

Суботня школа  є унікальною  можливістю для учнів старших класів сформувати власне бачення  професійного майбутнього, зрозуміти особливості різних видів   професій менеджера, економіста та  підприємця, зустрітися з відомими практиками у сфері підприємництва, менеджменту та економіки, пройти цікаві тренінги з тайм-менеджменту та самоменеджменту .

Особливості навчального процесу:

навчання лише по суботах:  заняття тривалістю по 45 хвилин;

вікові групи: 9-11 класи загальноосвітніх шкіл;

Навчання у Школі  додає додаткових балів для вступу на 1 курс Інституту права, економіки та міжнародних відносин.

Навчання в Школі   є БЕЗКОШТОВНИМ!

Усі учасники отримають сертифікати про навчання у «Бізнес-школі для лідерів».

Що потрібно зробити, аби стати учасником Школи?

Заповніть   форму нижче

Реєстрація триває  протягом 2020 року.

ПІБ

Місто

Номер телефону

Міжнародний гуманітарний університет