Міжнародний гуманітарний університет

Україна, м. Одеса, вул. Фонтанська Дорога, 33

 

Керівник Центру - доцент, кандидат економічних наук Нестерова Катерина Сергіївна

Центр має на меті забезпечити внутрішній контроль якості освіти в Міжнародному гуманітарному університеті.

Діяльність Центру спрямована на: 


Рекомендації для покращення якості вищої освіти в Україні

Положення про центр забезпечення якості освіти Міжнародного гуманітарного університету

Положення про комісію з питань професійної етики Міжнародного гуманітарного університету

Кодекс професійної етики Міжнародного гуманітарного університету

Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін

Особливості супроводу та підтримки здобувачів освіти в інституті права, економіки та міжнародних відносин міжнародного гуманітарного університету

Результати моніторингу

Контакти центру: Україна, м. Одеса, вул. Фонтанська Дорога, 33 каб. 415
тел.: 
+30931462403
e-mail: 
ekaterina.neste84@gmail.com

В 2019 році за ініціативи академіка Ківалова С.В. в Одеському медичному інституті Міжнародного гуманітарного університету створено факультет післядипломної медичної освіти, який проводить підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» і «Фармація». Очолив новостворений факультет проректор з науково-медичної роботи Міжнародного гуманітарного університету професор Полясний В’ячеслав Олексійович.

Підвищення кваліфікації лікарів, яке здійснюється протягом всього періоду роботи лікаря, може здійснюватися на передатестаційних курсах, інтернатурі, клінічній інтернатурі, курсах тематичного вдосконалення тощо. Всі варіанти післядипломної освіти впроваджено в діяльність нового факультету Міжнародного гуманітарного університету.

Основними клінічними базами Університетської клініки є власні бази (2 найсучасніші стоматологічні клініки, власна аптека), а також бази кращих державних та приватних клінік м. Одеси, таких як сучасна багатопрофільна клініка «Odrex», санаторій «Біла акація», 1-а Одеська міська клінічна лікарня та інші лікувальні заклади міста Одеси. З курсантами, які навчаються в Одеському медичному інституті, проводять практичні заняття найкращі викладачі – професори та доценти, які мають значний досвід роботи в медицині, міжнародне визнання та які супроводжують процес навчання сучасним медичним обладнанням. Курсанти мають гідні умови проживання у гуртожитках та готелях Міжнародного гуманітарного університету, приймають участь у наукових семінарах, конференціях, що традиційно проводяться в Одеському медичному інституті.

Також на базі Одеського медичного інституту МГУ проводиться навчання з використанням дистанційного навчання для підтвердження їх професійних компетенцій що надає можливості лікарям підвищувати свою кваліфікацію без відриву від клінічної практики, що особливо важливо для сімейних лікарів та лікарів-стоматологів, що працюють в невеликих містах та селах України.


Тел./факс: +38(048)7198822
Тел. no: +38(067)3995482
Ел. пошта: mgu-center@ukr.net.net 
Україна, Одеса, 65009
Фонтанська дорога, 33, 3-ій поверх, кабінет 313.

Аліреза Пахлеванзаде
Директор Навчально-наукового центру міжнародних освітніх програм
Міжнародного гуманітарного університету, доктор медичних наук, професор

Тел.: +38(067)3995482
Ел. пошта: alireza2@ukr.net

Положення про навчально-науковий центр міжнародних освітніх програм Міжнародного Гуманітарного Університету


Посібник з   попередження та  лікування COVID - 19

Представляем Вашему вниманию лучшие работы выпускников Факультета искусства и дизайна Международного гуманитарного университета. Студенты, прошедшие подготовку по специальности «кино- и телеискусство», получив не только теоретические знания, но и практические навыки, самостоятельно написали сценарии, сняли и смонтировали короткометражки в разных жанрах. Уверены, каждый из Вас найдёт для себя что-то интересное, любимы фильм и любимых актеров. Приятного просмотра!


Портрет идеальной женщины

Автор сценария и режиссер: Элеонора Дубинецкая
Оператор: Богдан Божченко
Композитор: Александр Френсис
Звукорежиссер: Антипенко В.О.
В ролях: Стас Домбровский, Виктория Трушкина, Вадим Казаков

К художнику пришел мужчина и попросил его написать портрет идеальной женщины. Было сделано множество попыток. Героини на портретах были красивыми, нежными, милыми. Художник пытался найти идеальную женщину, придумать её, но ничего не получалось. Возможно, её и не нужно было придумывать или искать?


Осенняя соната

Режиссер и оператор: Н. Сапоев
Композитор и звукорежиссёр:  Д. Михайлов
В ролях: Анна Брыль-Бондаренко, Роман Заславский, Евгений Шипук, Татьяна Миронова,  Денис Бородин

Парень каждый день гуляет у моря с собакой. Его внимание привлекает пожилая пара, которая постоянно ругается. Он решается записать их разговор…


Вне фокуса

Режиссер и автор сценария: Екатерина Леденева
Оператор: Максим Крылов
Режиссёр монтажа и звукорежиссер: Маким Маслак
Художественный руководитель: Лупий Я.В.

Многие из нас любят юмористические программы, концерты, конкурсы. У нас есть любимые команды, номера, которые пересматриваем. А что мы знаем о людях, которые остаются за кадром? Фильм расскажет о редакторах юмористических программ.  


Білгород-Дністровська фортеця

Автора та ведуча: Тетяна Карпенко
Оператор: Анатолій Лук’янчук
Монтаж:  Анатолій Лук’янчук, Віталій Солодухін
Дипломний проект хронікально-документальний фільм Карпенко Тетяни, студентки 4-го курсу
Художній керівник – проф. Лупій Я.В.

Невеличкий фільм про історію виникнення міста Білгород-Дністровський та його пам’яток архітектури. Розповідається про історію фортеці, Грецької та Вірменської церков, джерело Святого Іоанна Нового Сочавського. Також у відео-проекті йдеться мова про проблему збереження пам’яток архітектури і культури у Білгороді-Дністровському.


Останній лист

Режисер: Катерина Сьоміна
Звукорежисер: Артур Долженко
В ролях: Олександра Ульян, Євген Дзюба, Ганна Саєнчук, Світлана Черевайко, Галина Семергей.
Оператор: Кирило Сурилов

Історія розповість про дівчину Марію, яка пообіцяла коханому Петру дочекатися його з тривалої поїздки. Рік по листуванню, в очікуванні нових листів і написання відповідей. І ось, коли прийшов час зустрічати Петра,…
Це історія про істинну любов і відданість, крізь роки.

Гімнастика, фізичні вправи, ходьба
повинні міцно увійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти
працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя.
Гіппократ - лікар, реформатор античної медицини.
Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків,
але жодні ліки в світі не може замінити фізичні вправи.
Анджело Моссо - фармаколог і фізіолог.

 

Девіз оздоровчої політики МГУ:
"Віддай час фізичної культури і спорту - замість отримай здоров'я!"

Здоров'я - найбільша соціальна цінність, основна умова для виконання людиною її біологічних і соціальних функцій, фундамент самореалізації особистості. Згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я «здоров'я - це відсутність хвороб в поєднанні зі станом повного фізичного, психічного і соціального благополуччя».
Метою оздоровчої політики є гармонійний розвиток і зміцнення фізичного і духовного здоров'я студентів, формування фізичної культури особистості, підготовка до майбутньої професійної діяльності.
Для досягнення мети оздоровчої політики необхідне рішення оздоровчих, освітніх і виховних завдань:
- профілактика захворювань, зміцнення здоров'я, забезпечення високого рівня фізичного стану і працездатності протягом усього періоду навчання;
- виховання потреби до зміцнення здоров'я, фізичного вдосконалення різноманітними засобами фізичного виховання, культури здорового способу життя;
- формування у студентів основ теоретичних знань, оволодіння системою практичних і методичних умінь і навичок фізичної культури і фізичної реабілітації, самостійних занять фізичними вправами для повноцінної, гармонійної та безпечної життєдіяльності.

Керівництво університету на чолі з президентом Міжнародного гуманітарного університету, народним депутатом України С.В. Ківаловим втілюють оздоровчу політику МГУ в напрямку постійної уваги до питань розвитку фізичного виховання і масового спорту, створення сучасної спортивно-оздоровчої бази, як важливих чинників професійної підготовки фахівців і виховання здорового способу життя студентів.
Реалізація цілей і завдань оздоровчої політики МГУ здійснюється відповідно до довгостроковою програмою будівництва спортивно-оздоровчих споруд, оснащених сучасним обладнанням та інвентарем, створення необхідних умов для широкого вибору студентами засобів фізичного виховання, що відповідають їхнім запитам, інтересам, станом здоров'я та фізичної підготовленості, для виконання освітніх, оздоровчих і виховних завдань.
В рамках єдиного навчально-наукового освітнього комплексу НУ «ОЮА» - МГУ студенти і викладачі університету мають усі необхідні умови для оздоровлення та занять фізичною культурою і спортом з урахуванням своїх інтересів і можливостей.
Спортивно-оздоровчий комплекс НУ «ОЮА», в складі якого стадіон, спортивні майданчики, спортивні зали: тренажерний, ігровий, фітнесу, настільного тенісу та стрілецький тир надаються студентам МГУ для навчально-тренувальних занять, оздоровчих і спортивних заходів, активного відпочинку і відновлення працездатності після напруженого навчання. Діяльність кафедри фізичного виховання МДУ здійснюється у взаємодії і співпраці з кафедрою фізичного виховання НУ «ОЮА».
Конкретним результатом послідовної оздоровчої політики МГУ є спортивно-оздоровчий комплекс «Університет», який не поступається рівню кращих спортивних споруд європейських університетів, і приморська набережна з ландшафтно-парковою зоною на прибережних схилах 8-ий станції Великого Фонтану, створена колективною працею студентів і викладачів НУ « ОЮА »і МГУ.
У складі площинних споруд комплексу «Університет»: футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, тенісний корт, тренажерний містечко, трибуни для глядачів. Поруч з ними розташована універсальна спортивна арена з синтетичним покриттям для цілорічних навчальних і тренувальних занять баскетболом, волейболом, футболом, тенісом та іншими видами спорту. Розташування спортивного комплексу в приморській зоні, де переважає унікальний оздоровчий мікроклімат, створює виключно сприятливі умови не тільки для навчально-тренувальних занять і спортивних змагань, а й активного відпочинку і оздоровлення студентів, викладачів і жителів нашого міста.
Оздоровча спрямованість фізичного виховання реалізується в МГУ в таких напрямках:
- загально фізична підготовка засобами загальнорозвиваючих фізичних вправ і базових видів спорту;
- фізична реабілітація - спеціалізований напрямок фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи, що мають відхилення в стані здоров'я;
- спортивне виховання і масовий спорт.
Спортивне виховання і масовий спорт, як ефективний напрямок фізичного виховання студентів, реалізує завдання фізичного і спортивного вдосконалення засобами окремих видів спорту, підготовки та участі в змаганнях. В системі спортивного виховання МГУ створені студентські спортивні команди і культивуються такі види спорту:
баскетбол, волейбол, футбол і міні-футбол, дзюдо, карате, кульова стрільба, теніс і настільний теніс, пауерліфтинг, плавання, шахи
. Студенти МГУ в складі спортивних команд щорічно беруть участь в змаганнях Спартакіади МГУ, Спартакіади НУ «ОЮА» та обласних студентських ігор серед вищих навчальних закладів.
Зарахування студентів до спортивних секцій та команди здійснюється відповідно до їх вибором, інтересами і запитами, станом здоров'я і фізичної підготовленості. Заняття в спортивних групах і секціях, участь в змаганнях сприяють зміцненню здоров'я, фізичного вдосконалення, вихованню професійно важливих психофізичних якостей: уваги, оперативного мислення, сміливості і рішучості, впевненості у власних силах, витримки в екстремальних ситуаціях.
В МДУ та Економіко-правовому коледжі проводяться масові змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, пауерліфтингу. Традиційними стали турніри з футболу на Кубок МДУ серед команд інститутів і факультетів та Кубок Економіко-правового коледжу. До участі в масових змаганнях залучаються іноземні студенти, які навчаються в університеті.
Заняття з фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи, що мають відхилення в стані здоров'я, проводяться в напрямку фізичної реабілітації.
Для них розроблені індивідуальні програми навчальних і самостійних занять в поєднанні з вивченням методичних основ адаптивної і лікувальної фізичної культури, методів лікувально-педагогічного контролю і самоконтролю стану здоров'я.
Для успішного оволодіння студентами знань, умінь і навичок фізичної культури і фізичної реабілітації вдосконалюється навчально-методичне забезпечення всіх форм фізичного виховання. На вступних лекціях, практичних заняттях і консультаціях викладаються основи теорії і методики фізичного виховання, лікувальної фізичної культури, спортивного вдосконалення студентів.
Викладачі кафедри виконують керівництво навчальної, позанавчальної та самостійною роботою студентів основного, спеціального медичного відділень і звільнених від практичних занять з фізичного виховання за станом здоров'я. Розроблено лекційні курси з мультимедійним супроводом для навчальних дисциплін «Теорія і методика фізичного виховання» і «Основи ритміки і хореографії» для спеціальності «Початкове навчання».
Одним з напрямків науково-методичної роботи кафедри фізичного виховання є тема «Адаптивна, оздоровча та лікувальна фізична культура». У навчально-методичному забезпеченні використовуються кошти сучасних інформаційних освітніх технологій. На кафедрі фізичного виховання створена електронна бібліотека фізкультурно-оздоровчої освіти, яка містить електронні тексти видань навчально-методичної та наукової літератури, мультимедійні засоби за такими напрямками:
«Адаптивна і лікувальна фізична культура», «Аеробіка і фітнес», «Спортивна медицина», «Спортивна фармакологія», «Теорія і методика фізичного виховання», «Методика оздоровчої та спортивної тренування», «Косметичний, загальний і спортивний масаж». Інформаційна підтримка оздоровчої політики здійснюється на Інтернет-сайті МГУ і сторінці кафедри фізичного виховання шляхом постійного оновлення інформаційних матеріалів про фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах, що проводяться в університеті.

 


Спортивний комплекс «Університет» 
Uchebnyye zanyatiya po po fizicheskomu vospitaniyu
Навчальні заняття з фізичного виховання Студентські змагання
Спортивний комплекс «Університет» Навчальні заняття з фізичного виховання Студентські змагання

Студентські спортивні команди МДУ і ЕПК 
Активний відпочинок студентів  
Студентські спортивні команди МДУ і ЕПК Активний відпочинок студентів